Spotkania kół i klubów
17-06-2026 Spotkanie Koła Grodzkiego
Koło Grodzkie zaprasza członków i sympatyków Koła w środę 17 czerwca 2026 r., godzina 17.00 na spotkanie Koła, które odbędzie się w siedzibie Oddziału, w Klubie Turysty (niski parter).
W programie spotkania:
1. Omówienie programu działalności Koła do końca 2026 r.,
2. Wstępne zapisy, tylko dla członków Koła Grodzkiego, na wyjazd trzydniowy pociągiem do Ostrołęki, Siedlec i Warszawy. Dwa noclegi w Siedlcach. W planie: Muzeum Żołnierzy Wyklętych, Muzeum Archidiecezjalne (jedyny w Polsce obraz El Greco), Pałac Ogińskich, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, Ogrody Zamkowe w Warszawie. Wyjazd planowany jest w miesiącu lipcu, dni wycieczki: od wtorku do czwartku. Szczegółowy termin wyjazdu zostanie ustalony na spotkaniu. Pałac Ogińskich w sobotę i niedzielę jest zamknięty, co determinuje określenie dni wycieczki jak wyżej.
3. Bieżące sprawy klubowe.
4. Prezentacja z pobytu w Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe i w mieście Meksyk – przestawi: Krzysztof Sarzyński.
5. Tradycyjnie będziemy podziwiać na żywo roślinę egotyczną. Tym razem "Baobab"- oczywiście małych rozmiarów.
Zapraszamy serdecznie wszystkich członków i sympatyków Koła!