Pozostałe imprezy

2020-03-17 Spotkanie Olsztyńskich Turystów TRAMP

Spotkanie odwołane!!!

Zapraszamy serdecznie na kolejne Spotkanie Olsztyńskich Turystów TRAMP we wtorek, 17 marca 2020 r., o godz. 18:30, do pubu LAS w Centrum Miasta.

Program spotkania:

1. Prezentacja "Zimowy trekking początkiem pasji do wspinaczki" - prelegent Dawid Nowakowski (Klub Wysokogórski w Olsztynie).

2. 10-minutowa przerwa techniczna na przełączenie sprzętu, pogawędki i integrację.

3. Prezentacja "Dolomity - ferraty i wspinanie" - prelegent Adam Korpusik (Klub Wysokogórski w  Olsztynie).

4. Po zakończeniu prelekcji, około godziny 21:00, część nieoficjalna: rozmowy w kuluarach, dyskusje, integracja.

Spotkania TRAMP odbywają się w nowym miejscu - pubie LAS w Centrum Miasta, przy ul. Prostej 38 (Stare Miasto). Pub LAS (dawny pub Mech) znajduje się w podwórzu pomiędzy ulicami Prostą i Kołłątaja. Obok Izby Rzemiosł, na pierwszym piętrze, nad dyskoteką Impuls.

Można przyjść wcześniej (pub jest otwarty od godz. 18:00).

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie wszystkich turystów, podróżników, krajoznawców i włóczęgów!

Pub LAS w Centrum Miasta (dawny pub Mech) - https://www.facebook.com/LASwcentrummiasta/