Pozostałe imprezy

2023-02-25 III Event Śladami żołnierzy majora Łupaszki

WK PTTK HERKUS ZAPRASZA NA:

III event Śladami żołnierzy majora Łupaszki, który odbędzie się w sobotę 25.02.2023 w godzinach 12.00-14.00 przy Klubie Garnizonowym

SZANOWNI PAŃSTWO:

JUŻ ZA KILKA DNI, 1 MARCA BĘDZIEMY KOLEJNY RAZ ŚWIĘTOWAĆ PAMIĘĆ O ŻOŁNIERZACH POWSTANIA ANTYKOMUNISTYCZNEGO W LATACH 1945-1963

Aby uczcić ten dzień koło organizuje spotkanie geocachingowe przy klubie garnizonowym. Geozakręconym oraz chętnym proponujemy spacer oraz odkrycie skrytek na nowo otwartym szlaku pt. „Wilcze echa” ścieżce która będzie poświęcona akcjom zbrojnym jakie przeprowadzili żołnierze wykleci. A po spacerku zapraszamy na wspólne ognisko, dyskusje oraz inne atrakcje jak prezentacja broni ASG i wiatrówek, strzelnica ASG.
Prowiant na ognisko prosimy zabezpieczyć we własnym zakresie.
Prosimy o zadbanie w odpowiedni ubiór (buty w teren, ciepła kurtka).

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS do 23.02.2023 do godz. 14.00, lub osobisty w naszym biurze przy ul. Hubalczyków 2/1 we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 – 14.00.