Pozostałe imprezy

2024-02-03 Ciekawostki i tajemnice Warmii i Mazur

WK PTTK HERKUS zaprasza na Ciekawostki i tajemnice Warmii i Mazur, tym razem odwiedzimy KAMIŃSK, ORSY i WORYNY.

W programie:

1. zwiedzanie Zakładu Karnego w Kamińsku

2. zwiedzanie tajemniczej hali podziemnej

3. Góra Pareżańska

4. Orsy - schron bojowy z rurami

5. Woryny- zwiedzanie rządcówki (+ niespodzianka),

6. na koniec ognisko

Zbiórka chętnych 03.02.2024  godz. 10.00 na parkingu przed siedzibą Bartoszyckiego Stowarzyszenia Historycznego Rosenthal.

WAŻNE:

- Osoby chętne prosimy do dnia 31.01.2024  godz. 14.00, o podanie danych niezbędnych do  wejścia na teren Zakładu Karnego takich jak: imię, nazwisko, nr dowodu tożsamości (nieletni – legitymacji szkolnej).

- Podczas wycieczki, dokument z podanymi danymi należy posiadać przy sobie fizycznie (dokumenty e-obywatel nie są honorowane)

DODATKOWE PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ: telefonicznie pod nr tel. 602 362 696, drogą mailową @mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w naszym biurze przy ul. Wojska Polskiego 4 w Bartoszycach (klub żołnierski) – we wtorki i czwartki w godzinach 11.00 – 13.00 po uprzednim kontakcie telefonicznym.