2022-04-30- 05-03 Wycieczka rowerowa 4R do Sorkwit ze spływem kajakowym

Klub Turystyki rowerowej 4R zaprasza członków PTTK do udziału w wycieczce rowerowej połączonej ze spływem kajakowym do Sorkwit.

Termin wycieczki: 30.04-03.05.2022
Trasa: Olsztyn-Sorkwity-Olsztyn

Program:
30.04.2022 - wyjazd zorganizowany rowerami z Olsztyna do Sorkwity ok. 55 km
01.05.2022 - spływ kajakowy, po powrocie obiad, wieczorem ognisko (kiełbaski we własnym zakresie)
02.05.2022 - zwiedzanie okolic rowerem, obiad, wieczorem ognisko (kiełbaski we własnym zakresie)
03.05.2022 - powrót zorganizowany Sorkwity – Dźwierzuty - Klebark Wielki- Szczęsne –Olsztyn ok. 75 km

Zapisy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.03.2022.
W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko oraz wycieczka do Sorkwit ze spływem kajakowym 30.04-03.05.2022.

Kierownik wycieczki: Andrzej Łapiński
Zastępca kierownika Łukasz Łośko

Koszt jednego ogniska wynosi 50 zł podzielony na uczestników
Jest możliwości zamówienia śniadania we własnym zakresie. Napoje we własnym zakresie. W drodze prowiant należy zorganizować we własnym zakresie.

Wpłata wpisowego gotówką 230 zł (obejmuje koszt rezerwacji trzech noclegów, za kajak, trzech obiadów) u skarbnika Klubu 4R po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia wpisania na listę uczestników.
Ze względów organizacyjnych Ilość miejsc jest ograniczona. Decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w wycieczce podejmuje organizator wycieczki.

Wycieczka ścieżkami rowerowymi, drogami szutrowymi i publicznymi. Każdy wiezie ze sobą swoje rzeczy. Wyżywienie poza obiadami we własnym zakresie.
Za dodatkowe koszty każdy ponosi opłatę za siebie. Nie pobieramy kosztów organizacyjnych. Wpłacone wpisowe zostanie rozliczone po zakończeniu wycieczki.
Ponieważ rezerwujemy noclegi, kajak i obiady zaliczkowo, trzeba się liczyć z utratą wpisowego w przypadku rezygnacji i nie znalezienia innego członka PTTK na to miejsce.

Termin wycieczki może ulec zmianie w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19.