2023-04-16 Wycieczka rowerowa Wokół Jeziora Narie

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza członków na wycieczkę rowerową "Wokół Jez. Narie" w dniu 16 kwietnia 2023  r. (niedziela).

Zbiórka uczestników z rowerami przed dworcem kolejowym w Morągu w dniu 16.04.2023 (niedziela) o godz. 9:00.

Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny. Dojazd do miejsca zbiórki i powrót we własnym zakresie. Możliwość dojazdu pociągiem z Olsztyna godz. 8:04 oraz powrotu z Morąga pociągiem godz. 17:31.

Trasa: Morąg - Ponary - Boguchwały - Wilnowo - Kretowiny - Morąg (dystans ok. 50 km)

W programie: ognisko w Boguchwałach (kiełbaski i pieczywo we własnym zakresie), pałac w Ponarach z parkiem w aranżacji J. Larassa, Resort & SPA, zamek w Morągu i pałac Dohnów.

Kierownik wycieczki kol. Elżbieta Szafrańska.

Uczestnicy przyjeżdżają sprawnymi rowerami. Zabezpieczenie rowerów należy do właściciela roweru. Zabieramy ze sobą: zapasową dętkę i klucze, prowiant i picie oraz ubiór odpowiedni do warunków pogodowych. Wyżywienie we własnym zakresie - warto zabrać ze sobą prowiant.

Udział w wycieczce po zgłoszeniu chęci uczestnictwa podczas zebrania Klubu 4R oraz na email: olsztyn.4r@gmail do dnia 10.04.2023.