2018-05-04 Szwecja na rowerze

Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza członków PTTK do udziału w 3-dniowej wycieczce rowerowej "Szwecja na rowerze", planowanej w dniach 04-06 maja 2018 roku.

Zgłoszenia osób chętnych przyjmujemy do 03 lutego 2018 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu chęci udziału podajemy: imię i nazwisko, numer tel. do uczestnika, nr legitymacji PTTK. Osoby zakwalifikowane otrzymają e-mail z informacjami organizacyjnymi. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu na wycieczkę decyduje organizator. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu wycieczki.

Celem wycieczki jest zwiedzenie na rowerze miasta Karskrony i wyspy Aspö z twierdzą Drottningsskär.

Wysokość wpisowego 300 PLN. Wpisowe obejmuje: bilet przepłynięcie promem z rowerami z portu Stena Line w Gdyni do Karlskrony i powrót, nocleg w kabinach 4-osobowych bez okna, śniadanie na promie - bufet szwedzki (przed dopłynięciem do Karlskrony), kolacja na promie (po odpłynięciu promu z Karlskrony), ubezpieczenie NNW uczestników na promie i w Szwecji oraz zwiedzanie grupowo wg programu lub indywidualnie Karlskrony i wyspy Aspö. Łączny dystans 50 km.

Warunki udziału: transport roweru i dojazd do portu Stena Line w Gdyni na prom we własnym zakresie, ubranie stosowne do warunków pogodowych, własny rower, odpowiedzialność za rzeczy, wieziemy swój ekwipunek, ubrania, leki oraz niezbędne narzędzia i części zapasowe do roweru, przygotowanie kondycyjnie siebie oraz techniczne roweru do wycieczki, zakup koron szwedzkich we własnym zakresie.  Ubezpieczenie zdrowotne we własnym zakresie. Wskazana jazda w kasku na rowerze.
We własnym zakresie: transport roweru i dojazd z Olsztyna do portu w Gdyni i powrót z Gdyni do Olsztyna, wyżywienie (oprócz jednego śniadania i kolacji na promie)