Wycieczki rowerowe

2022-05-21-22 Wycieczka rowerowa Lidzbark Warmiński i okolice

Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza członków klubu i PTTK do udziału w wycieczce rowerowej Lidzbark Warmiński i okolice planowanej w dniach 21-22.05.2022.

Program:
21.05.2022 (sobota)
godz. 9:45 zbiórka na parkingu Hoteliku Warmia w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Konstytucji 3 Maja 22
godz. 10:00 wyjazd rowerami na trasę: Lidzbark Warmiński- Krosno-Orneta (możliwość rezerwacji obiadu w Hotelu Pruskim) - Wolnica -Lidzbark Warmiński. Dystans około 80 km.

Trasa wiedzie " Kolejowym Szlakiem" Green Velo i obejmuje "Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego".
Powrót ok. godz. 18. Wieczór integracyjny – na lidzbarskiej starówce. Nocleg w Hoteliku Warmia.

22.05.2022 (niedziela)
godz. 10:00 wyjazd rowerami na trasę: Lidzbark Warmiński -Tężnie Lidzbark Warmiński -Jarandowo- Kierz (leśne Jezioro Makulin)- Suryty –Blanki (ewentualnie obiad w  "Knajpucha")- Jezioro Blanki- Kłębowo - Jezioro Kłębowo -Lidzbark Warmiński Tężnie. Dystans ok. 40 km.
Na trasie zobaczymy Tężnie i gotycki kościół w Blankach z nowo odkrytą polichromią.
Zakończenie ok. godz. 17:00.

Zapisy na wycieczkę rowerową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wpłaty wpisowego zakwalifikowanych osób w terminie do dnia 09 maja 2022.
W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko oraz wycieczka Lidzbark Warmiński 21-22.05.2022.

Kierownik wycieczki - Elżbieta Szafrańska

Dojazd do Lidzbarka Warmińskiego i wyżywienie we własnym zakresie. Koszt noclegu: pokój 2-osobowy 100 zł, 3-osobowy 120 zł.
Wpłata wpisowego gotówką 50 zł (rezerwacja noclegu w pokoju 2-osobowym) lub 40 zł (rezerwacja noclegu w pokoju 3-osobowym) u skarbnika Klubu 4R po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia wpisania na listę uczestników.
Ze względów organizacyjnych Ilość miejsc jest ograniczona. Decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w wycieczce podejmuje organizator wycieczki.

Wycieczka ścieżkami rowerowymi, drogami szutrowymi i publicznymi. Każdy wiezie ze sobą swoje rzeczy. Wyżywienie we własnym zakresie.
Za dodatkowe koszty każdy ponosi opłatę za siebie. Nie pobieramy kosztów organizacyjnych. Wpłacone wpisowe zostanie rozliczone po zakończeniu wycieczki.
Ponieważ rezerwujemy nocleg, trzeba się liczyć z utratą wpisowego w przypadku rezygnacji i nie znalezienia innego członka PTTK na to miejsce.

Termin wycieczki może ulec zmianie w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19.