Wycieczki rowerowe

2022-08-13-18 Wycieczka rowerowa ze spływem po Czarnej Hańczy

Klub Turystyki rowerowej 4R zaprasza członków PTTK do udziału w wycieczce rowerowej ze spływem kajakowym po Czarnej Hańczy i Kanale Augustowskim.

Termin wycieczki: 13-18.08.2022
Trasa kajakowa: dwa spływy kajakowe Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim (Wigry-Sarnetki /20 km i Ołówek- Mikaszówka /16 km)
Trasa rowerowa: szlakiem Green Velo i drogami szutrowymi, ścieżkami rowerowymi i drogami publicznymi ok. 50 km dziennie
W programie zwiedzanie ciekawych miejsc: Dworek Miłosza, Żegar, Sztabinki, trójstyk granic (w zależności od sytuacji), Rezerwat Ostoja Bobrów.

Zapisy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS tel. 603646365 do dnia 30-03-2022. W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko oraz wycieczka Czarna Hańcza

Wpłaty wpisowego 450 zł (koszt rezerwacji 6 noclegów i 2 spływów) po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia wpisania na listę uczestników. Ze względów organizacyjnych Ilość miejsc jest ograniczona. Decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w wycieczce podejmuje organizator wycieczki.

Kierownik wycieczki: Dariusz Stecki

Dojazd do miejsca rozpoczęcia wycieczki własnym transportem (ok. 240 km od Olsztyna).
Każdy wiezie ze sobą swoje rzeczy.
Wyżywienie we własnym zakresie - istnieje możliwość rezerwacji śniadania w cenie 24 zł/os. oraz obiad w cenie 42 zł/os. (2 dania plus deser).
Planujemy rezerwację nocleg w domkach 5-os. (dwa pokoje 3-os. i 2-os.) z aneksem kuchennym i łazienką.
Nie pobieramy kosztów organizacyjnych. W pobliżu noclegu plaża z dużym pomostem, ograniczającym bezpieczne miejsce do kąpieli, drugi mniejszy pomost z przeznaczeniem do łowienia ryb.

Na miejscu w budynku recepcji jest bar z przekąskami ciepłymi i zimnymi, napoje, lody, piwo ( butelkowe i z beczki). Parking bez dodatkowej opłaty.