2022-04-23-24 Wycieczka rowerowa Olsztyn - Orneta - Olsztyn

Klub Turystyki rowerowej 4R zaprasza członków PTTK do udziału w wycieczce rowerowej z Olsztyna do Ornety (2-dniowa).

Termin: 23-24.04.2022 (sb.-nd.)

Trasa: Olsztyn-Dobre Miasto-Orneta- Miłakowo-Olsztyn

23.04.2022 - wyjazd zorganizowany rowerami z Olsztyna do Ornety przez Dobre Miasto (ok. 60 km) z noclegiem w Ornecie

24.04.2022 - wyjazd zorganizowany rowerami z Ornety do Olsztyn przez Miłakowo (ok. 60 km)

W programie:
- ognisko (prowiant we własnym zakresie),
- zwiedzanie sanktuarium w Krośnie,
- kapliczka Świętego Jerzego (Ornecka Legenda),
- bunkier z czasów II wojny światowej,
- byłe lotnisko wojskowe w Ornecie,
- zwiedzanie Straży Pożarnej w Ornecie,
- Jezioro Mieczowe (legenda),
- przejazd ulicami Ornety z krótkim opowiadaniem.

Kierownik wycieczki - Damian Stachura
Zastępca kierownika -Ryszard Biadoń

Zapisy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.02.2022.
W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko, email lub telefon do kontaktu oraz wycieczka do Ornety 23-24.04.2022.

Wpłata wpisowego gotówką 70 zł (obejmuje koszt jednego noclegu w pokoju 2-osobowym) u skarbnika Klubu 4R po otrzymaniu zwrotnego potwierdzenia wpisania na listę uczestników.
Ze względów organizacyjnych Ilość miejsc jest ograniczona (16 miejsc). Decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w wycieczce podejmuje organizator wycieczki.

Wycieczka ścieżkami rowerowymi, drogami szutrowymi i publicznymi. Każdy wiezie ze sobą swoje rzeczy. Wyżywienie we własnym zakresie.
Za dodatkowe koszty każdy ponosi opłatę za siebie. Nie pobieramy kosztów organizacyjnych. Wpłacone wpisowe zostanie rozliczone po zakończeniu wycieczki.
Ponieważ rezerwujemy nocleg, trzeba się liczyć z utratą wpisowego w przypadku rezygnacji i nie znalezienia innego członka PTTK na to miejsce.

Termin wycieczki może ulec zmianie w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19.