Wycieczki rowerowe

2022-06-15-19 Wycieczka rowerowa "Powitanie lata w Krynicy Morskiej"

Klub Turystyki rowerowej 4R zaprasza członków PTTK do udziału w wycieczce rowerowej z Olsztyna do Elbląga pt. "Powitanie lata w Krynicy Morskiej". Trasa częściowo szlakiem rowerowym Green Velo.

Termin: środa -niedziela, 15.06 - 19.06.2022

Trasa: Olsztyn-Lidzbark Warmiński-Pieniężno-Frombork-Tolkmicko-Krynica Morska-Tolkmicko-Elbląg-powrót PKP do Olsztyna.

Noclegi: 1x ok. Lidzbarka Warmińskiego, 1x ok. Pieniężna, 2x Krynica Morska
Przeprawa tramwajem wodnym Tolkmicko-Krynica-Tolkmicko.
Wyżywienie i przewóz bagażu we własnym zakresie. Na trasie nie zabraknie możliwości zjedzenia ciepłego posiłku.
Ilość kilometrów rowerem: ok. 60+60+80+50+40 km.  (50 km opcjonalne, może być zamienione na "rest day")

Zapisy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS tel. 603646365 do dnia 15-02-2022.
W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko, numer legitymacji PTTK, email lub telefon do kontaktu, wycieczka Powitanie lata w Krynicy Morskiej oraz opcjonalnie - proszę o rezerwację śniadań.

Wpłaty wpisowego 500 zł (koszt 4 noclegi i tramwaj wodny) po otrzymaniu zwrotnego e-mail oznacza potwierdzenie wpisania na listę uczestników.
 
Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona. Decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w wycieczce podejmuje organizator wycieczki.


Planujemy rezerwację noclegów w kwaterach prywatnych o standardzie turystycznym. Nie pobieramy kosztów organizacyjnych. Wpłacone wpisowe zostanie rozliczone po zakończeniu wycieczki.
Ponieważ rezerwujemy noclegi i tramwaj wodny zaliczkowo, trzeba się liczyć z utratą wpisowego w przypadku rezygnacji i nie znalezienia innego członka PTTK na to miejsce.

Termin wycieczki może ulec zmianie w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19.