2018-05-13 Olsztyn. Aktywnie! Rajd Rowerowy Zaawansowany "Frisbee na rowerze"

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza na wycieczkę rowerową Olsztyn. Aktywnie! Rajdy Rowerowe Zaawansowane "Frisbee na rowerze" w dniu 13 maja 2018  r. (niedziela).

Wycieczka rowerowa w ramach dyscypliny Rower Podmiejski w ramach IX edycji Olsztyn. Aktywnie! Rajd dofinansowany przez Urząd Miasta Olsztyna. Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny. Zapisy w dniu wycieczki rowerowej przed startem.

Trasa: Stare miasto – ścieżka rowerowa Park Centralny – Łynostrada – Obrońców Tobruku – Sielska – Plaża Miejska – Harcerska Stanica Wodna Bryza – Bałtycka – Gutkowo ok. 27 km (w obie strony).

Zbiórka uczestników z rowerami przy fontannie obok Strego Ratusza na olsztyńskiej starówce w dniu 13-05-2018 o godz. 9:45.
Wycieczkę poprowadzą kol. Robert Niewiński i kol. Piotr Stecki.

więcej informacji - http://www.4r.olsztyn.pl/rajdy-i-wycieczki/427-1-olsztyn-aktywnie-frisbee-na-rowerze-13052018.html