Rajd górski w Kotlinę Kłodzką

Klub Turystyki Górskiej GRAŃ zaprasza na rajd górski w Kotlinę Kłodzką w terminie 6-13.08.2023 r.

Obecnie jest 6 wolnych miejsc. Cztery noclegi będą w schronisku na Szczelińcu (Góry Stołowe), trzy w schronisku na Śnieżniku (Masyw Śnieżnika). Chętnych zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na zebranie klubowe w piątek, 17.03.2023, o godzinę 18.00 w siedzibie PTTK, ul. Staromiejska 1.

Prosimy o przekazanie 1,5% podatku na Klub Turystyki Górskiej GRAŃ .
Przekazana kwota będzie przeznaczona na wydatki bieżące klubu oraz zakup nowego sprzętu turystycznego (do wypożyczenia). Na formularzu zeznania podatkowego PIT-37 należy wpisać numer KRS: 00000 94027 oraz wyliczoną kwotę 1,5% podatku. W dodatkowych informacjach trzeba wpisać: "Klub GRAŃ". Dziękujemy.