Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Turystyki Wędrownej

Miło nam poinformować, że Oddział Warmińsko- Mazurski PTTK w Olsztynie jest organizatorem kolejnej, 54. Konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Turystyki Wędrownej. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Iławie od 28 września do 1 października 2023 roku.

Europejskie Stowarzyszenie Turystyki Wędrownej, niem. Europäische Wandervereinigung (EWV), ang. European Ramblers’ Association (ERA)  to organizacja turystyczna zrzeszająca 55 towarzystw turystycznych z 30 krajów Europy. Jednym ze statutowych celów tej organizacji, zrzeszającej narodowe stowarzyszenia i organizacje turystyczne, jest zbliżanie narodów europejskich poprzez tworzenie i utrzymywanie sieci międzynarodowych szlaków turystycznych na kontynencie.

Uczestnikom konferencji życzymy owocnych obrad.