Znakarze szlaków

Jedną z ofert Oddziału jest projektowanie i znakowanie szlaków turystycznych:

 • szlaków pieszych
 • szlaków rowerowych
 • szlaków kajakowych
 • szlaków konnych
 • szlaków narciarstwa biegowego
 • ścieżek spacerowych
 • ścieżek przyrodniczych
 • tras biegowych
 • tras Nordic Walking
 

Projektowaniem i malowaniem szlaków zajmujemy się od wielu lat i zlecenia wykonujemy w sposób profesjonalny (wg tzw. instrukcji znakarskiej). Wykonujemy pełną dokumentację szlaków (opis, fotografie, pomiary w systemie GPS). Naszym partnerom doradzamy gdzie i jak pozyskać fundusze na oznakowanie lub renowację szlaków. Zajmujemy się także promocją szlaków na portalu www.szlaki.mazury.pl oraz poprzez materiały drukowane (ulotki, aktualizacja map turystycznych, aktualizacja przewodników).

 

Orientacyjny cennik usług (netto) - 2019 rok

Projektowanie szlaków, pomiary GPS, opracowanie dokumentacji, inwentaryzacja, opracowanie projektu organizacji ruchu drogowego itd.

Cena do uzgodnienia

Znakowanie szlaków pieszych

 

Od 100 zł netto / km
(lub 40 zł za 1 znak)

Znakowanie szlaków rowerowych
(cena za samo malowanie znaków)

Od 200 zł netto / km
(lub 80 zł za 1 znak)

Znakowanie szlaków kajakowych

Cena do uzgodnienia

 

Szczegółowa oferta na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kadra Oddziału to nie tylko Przodownicy oraz Przewodnicy, ale także znakarze szlaków turystycznych:

 1. Stanisław Gawroński - znakarz szlaków pieszych; tel. 604 236 674
 2. Michał Węgrzycki - znakarz szlaków pieszych; tel. 604 713 646; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 3. Milan Rzepkowski -  znakarz szlaków kajakowych; tel. 502 655 426; 
 4. Adam Gawroński - znakarz szlaków pieszych; tel. 505 641 221
 5. Kazimierz Kisielew - znakarz szlaków pieszych i rowerowych; tel. 784 569 835; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 6. Michał Zakrzewski - znakarz szlaków rowerowych; tel. 601 509 899;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Tadeusz Walczak - znakarz szlaków rowerowych; tel. 506 357 097;
 8. Marta Zwolak - znakarz szlaków rowerowych; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Piotr Stecki - znakarz szlaków rowerowych;


Znaki drogowe szlaków rowerowych R1, R3, mocowania, słupki stalowe zamawiamy w Firmie CZMUDA z Olsztyna, tel. 89 521 46 20 - www.czmuda.pl 

 

Jesteś znakarzem szlaków z Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK, a nie ma Cię na tej liście,
napisz do administratora strony - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.