2018-05-26-27 IV Rajd Rowerowy Szlakami Warmii i Mazur

Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza rowerzystów na wycieczkę kajakowo- rowerową pt. IV RAJD ROWEROWY SZLAKAMI WARMII I MAZUR oraz Szlakiem miast Cittaslow do Lidzbarka Welskiego, który odbędzie się w dniach 26-27 maja 2018 r. (sobota-niedziela).
Trasa kajakowo- rowerowa Lidzbark Welski i okolice.

Wycieczka rowerowa w ramach programu współpracy międzynarodowej. Podczas wycieczek obowiązuje Regulamin Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R.
Zapisy na wycieczkę rowerową na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wpłata wpisowego na konto Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie w terminie do dnia 18 kwietnia 2018 (środa).
Informacje dodatkowe tel. 603646365 lub email. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres email i telefon do kontaktu oraz członkowie nr legitymacji PTTK. Dodatkowo proszę o przekazanie informacji o dokonaniu przelewu.

Więcej informacji >>http://www.4r.olsztyn.pl/rajdy-i-wycieczki/404-iv-rajd-rowerowy-szlakami-warmii-i-mazur-26-27052018.html