2018-03-25 "Z palmą na rowerze"

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza członków na wycieczkę rowerową "Z Palmą na rowerze" w dniu 25 marca 2018  r. (niedziela).
Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny.
Trasa: Stacja Paliw ORLEN Deptuła - Dystans ok. 42 km (w obie strony).
Udział w wycieczce po zgłoszeniu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. chęci uczestnictwa. Zapisy do 15 marca 2018 r.
W zgłoszeniu podajemy: Nazwisko i imię, numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz członkowie PTTK wpisują nr legitymacji.

Wycieczkę poprowadzą licencjonowany przewodnik PTTK kol. Piotr Stecki i kol. Sławomir Buchowski.

Dojazd do miejsca startu Stacja Paliw ORLEN Deptuła przed m. Kadzidło we własnym zakresie.
Osoby, które chcą skorzystać z transportu powinny skontaktować się z organizatorem. Zabezpieczenie roweru do transportu we własnym zakresie. W przypadku wyczerpania miejsc do transportu osób i roweru, uczestnik może wziąć udział pod warunkiem dojazdu na własną rękę do miejsca zbiórki i powrotu. Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

W programie jest zwiedzanie Muzeum Kurpiowskiego w Wachu (bezpłatnie dla członków Klubu 4R z opłaconą składką członkowską, pozostali 8 zł/os.) oraz obiad "Biesiada Kurpiowska" w cenie 25 zł/os. (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Osoby chętne będą mogły dokonać wpłaty podczas zebrania Klubu 4R w dniu 15-03-2018.

Podczas wycieczki obowiązuje regulamin Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R.  Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów.  Uczestnicy przyjeżdżają sprawnymi rowerami.  Zabezpieczenie rowerów należy do właściciela roweru. Zabieramy ze sobą: zapasową dętkę i klucze, prowiant i picie oraz ubiór odpowiedni do warunków pogodowych.

Więcej informacji >> http://www.4r.olsztyn.pl/rajdy-i-wycieczki/411-z-palm-na-rowerze-25042018.html