2018-05-01 Wycieczka rowerowa Tropami tajemnic poligonu Stablack i Herkusa Monte

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza rowerzystów na wycieczkę rowerową zaawansowaną "Tropami tajemnic poligonu Stablack i Herkusa Monte" w dniu 01 maja 2018  r. (wtorek).

Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny. Podczas wycieczki obowiązuje regulamin Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R.

Zapisy na wycieczkę rowerową w terminie do dnia 24 kwietnia 2018. Udział w wycieczce po zgłoszeniu chęci uczestnictwa email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby deklarujące chęć skorzystania z transportu zorganizowanego powinny uzgodnić możliwość skorzystania tel. 603646365.

W zgłoszeniu podajemy: Nazwę i datę imprezy, Nazwisko i imię, numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz członkowie PTTK wpisują nr legitymacji.

Trasa: Górowo Ił. – Dzikowo – Biała leśniczówka – Orsy – Pareżki – Kamińsk – Górowo

Dystans ok. 34 km.

Wycieczkę poprowadzą znany regionalista kol. Tomasz Sowiński i licencjonowany przewodnik PTTK kol. Piotr Stecki.

Zbiórka zapisanych uczestników korzystających z transportu zorganizowanego w dniu 01-05-2018 o godz. 7:30 przy CEiK

więcej informacji - http://www.4r.olsztyn.pl/rajdy-i-wycieczki/418-tropami-tajemnic-poligonu-stablack-i-herkusa-monte-01052018.html