Spływaj z nami 28-06-2009

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie przy współpracy z Urzędem Miasta Olsztyn zaprasza do udziału w cyklu spływów kajakowych. Najbliższy spływ odbędzie się dnia 28 czerwca (niedziela).
Trasa spływu: rzeka Łyna z Rusi do elektrowni Łyna. Zbiórka uczestników w Rusi przy przystanku końcowym MPK, dojazd na miejsce zbiórki autobusem linii 29  o 8.54 z pętli Jaroty – Jarocka, powrót z miejsca zakończenia spływu autobusem MPK linii 23 z przystanku Las Miejski , autobus odjeżdża 15 minut po każdej pełnej godzinie.
Zapisy przyjmowane są w biurze Oddziału Warmińsko - Mazurskiego PTTK w Olsztynie przy ulicy Staromiejskiej 1 w godzinach 12.00 – 16.00  do dnia 25 czerwca 2009. Koszt spływu  9 zł od osoby. Spływ organizowany jest dla osób dorosłych. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą uczestniczyć w spływie tylko pod opieka osób dorosłych, które ponoszą za  nie odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają: miejsce w kajaku z niezbędnym wyposażeniem, opiekę przewodników i ratownika. Uczestnicy spływu nie będący członkami PTTK ubezpieczają się we własnym zakresie.