2023-07-30 Ciekawostki i tajemnice Warmii i Mazur- Stoczek Klasztorny

WK PTTK HERKUS zaprasza na kolejną imprezę z cyklu CIEKAWOSTKI I TAJEMNICE WARMII I MAZUR.

30 lipca 2023 r. odbędzie się wycieczka rowerowa z przewodnikiem do nowo ustanowionego Pomnika Historii w Polsce - Sanktuarium Matki Pokoju w Stoczku Klasztornym.

Zbiórka przy skwerze pomnika Bł. Jerzego Popiełuszki przy zbiegu ulic gen. Andersa i Wojska Polskiego w Bartoszycach: grupa rowerowa o godz. 9.00, grupa zmotoryzowana o godz. 10.30.

W programie:
 -  11.30 – Msza święta
 -  Obiad w zabytkowym refektarzu
 -  Zwiedzanie celi internowania bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, bazyliki, klasztoru i ogrodów
 -  W drodze powrotnej NIESPODZIANKA

Przewidywana jest możliwość dojazdu innym środkiem lokomocji. Koszt całości -   50 zł  (w tym obiad w towarzystwie braci zakonnych).
Zgłoszenia chętnych z podaniem rodzaju dojazdu (auto – rower) oraz uiszczeniem opłat czekamy do 27.07.2023 r do godz. 14.00

INFORMUJEMY ŻE UBEZPIECZENIE POSIADAJĄ JEDYNIE CZŁONKOWIE PTTK.

Dodatkowe pytania prosimy kierować

telefonicznie pod nr tel. 602 362 696 lub SMS- 883 555 319
lub osobiście w biurze oddziału we wtorki i czwartki (10.00 – 14.00), ul. Wojska Polskiego 4 w Bartoszycach (klub żołnierski).