2023-07-01 Rajd rowerowy Szlakiem Świętej Warmii - Wrota Warmii

Klub Turystyki Rowerowej 4R przy PTTK zaprasza członków klubu i PTTK do udziału w wycieczce rowerowej "Szlakiem Świętej Warmii - Wrota Warmii" w dniu 01 lipca 2023  r. (sobota).

Trasa: Bartąg– Ruś - Ustrych - Parking Chaberkowo – Butryny – Bałdy – Wrota Warmii – Butryny Zazdrość – Tęczowy Las.
Dystans ok. 42 km
Zbiórka w dniu 01 lipca 2023 o godz. 10:45 na parkingu przy BIEDRONCE ul. Bartąska 1 os. Jaroty w Olsztynie. Udział w wycieczce rowerowej jest bezpłatny.

Członkowie PTTK, którzy w terminie do dnia 29 czerwca 2023 prześlą zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wezmą udział w wycieczce rowerowej będą mogli wylosować upominek ufundowany przez Gminę Purda. W zgłoszeniu podajemy: Imię i Nazwisko oraz wycieczka Wrota Warmii 2023.

Wycieczkę poprowadzi przewodnik turystyczny PTTK kol. Piotr Stecki.