Laurencja by night - 20.04.2012

Koło Rodzinne „Laurencja” zaprasza w dniu 20.04.2012r.  na wieczorny rajd z cyklu „Laurencja by night”

UWAGA - tym razem będą dwie trasy.

Trasa pierwsza krótsza :

Ul.Bałtycka – jezioro Długie – rezerwat Redykajny – las miejski – ul.Leśna ( zmotoryzowani – powrót na ulicę Bałtycką ) – las miejski – Most Justusa – ul.Radiowa ( ok. 5 km)

Zbiórka wszystkich chętnych o godz. 20:00 na pierwszym za tunelem przystanku autobusów Nr.1 ,6 i 11 przy ul.Bałtyckiej.

Rajd poprowadzi przodownik turystyki pieszej Zdzisława Łukaszewska

Trasa druga dłuższa:

Wieś Redykajny – most na Łynie – most na Wadągu – tor rowerowy „Wąwóz” – most Smętka – CEIK ( 10 km )

Zbiórka wszystkich chętnych o godz. 20:00 na Osiedlu Redykajny - pętla autobusów Nr. 1 i 27.

Rajd poprowadzi przodownik turystyki pieszej Krzysztof Jednaszewski.

Z uwagi na charakter rajdu wskazane jest posiadanie latarek czołowych lub zwykłych.

Uwaga: Informujemy, że członkowie PTTK posiadają 15% zniżkę w sklepie turystycznym „Olimp” na Starym Mieście , gdzie można zaopatrzyć się w latarki czołowe.

Impreza jest współfinansowana przez Urząd Miasta Olsztyna.

Prezes Koła Zdzisława Łukaszewska

Rabaty dla członków PTTK:

• -15% w sklepie turystycznym Olimp
  • -10% w Salonie Rowerowym "Czesław Ciućkowski"
  • -10% w księgarni Rolniczej i Podróżniczej
  • -10% w księgarni Literackiej
  • -10% w sklepie turystycznym HiMountain
  • do 20% w obiektach noclegowych PTTK

1% podatku = 100% dostępu do turystyki.