Wycieczka rowerowa – 18-19.05.2013

Koło Przewodników zaprasza na wycieczkę rowerową 18-19 maja 2013 r.: wycieczka śladem podróży Mieczysława Orłowicza.

Trasa: Sątopy-Samulewo – Bisztynek – Sułowo – Kiwity – Stoczek Klasztorny – Kłębowo (obiadokolacja, nocleg, śniadanie) – Lidzbark Warmiński (zwiedzanie zamku) – Łaniewo – Opin – Krosno – Orneta

Koszt uczestnictwa 150 zł (zawiera przejazd pociągiem i przewóz rowerów na trasie Olsztyn Główny - Sątopy Samulewo i Orneta - Olsztyn Główny, obiadokolację, nocleg i śniadanie w Kłębowie oraz bilety wstępów do zwiedzanych obiektów).

Zapisy w PTTK, Staromiejska 1/13, pn-cz 12.00-16.00, pt. 11.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona.

Tylko członkowie PTTK są ubezpieczeni od NNW, pozostałe osoby muszą ubezpieczyć się we własnym zakresie.

Rabaty dla członków PTTK

www.mazury.pttk.pl/legitymacja-pttk.html