Zmarła Pani Jadwiga Witkowska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 stycznia 2012 r. zmarła w wieku 80 lat
Pani Jadwiga Witkowska.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą żałobną 30 stycznia 2012 r. o godz. 13:00
w bazylice katedralnej pw. św. Jakuba przy ul. Staszica. Złożenie urny na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej.

Pogrążony w żałobie Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie
oraz Klub Turystyki Górskiej GRAŃ.

W sobotę 28 stycznia o godz.12:45 w kaplicy miejskiej przy ul. Mariańskiej 3 w Olsztynie będzie "ostatnie pożegnanie" zmarłej Pani Jadwigi Witkowskiej.

Pani Jadwiga Witkowska była bardzo aktywnym działaczem społecznym oraz wieloletnim pracownikiem Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie. Działała na rzecz popularyzacji krajoznawstwa i turystyki. Przodownik Turystyki Pieszej oraz Górskiej. Wielka miłośniczka gór. W latach 1982-2000 była prezesem Klubu Turystyki Górskiej "Grań". Do ostatnich chwil pracowała w Pracowni Krajoznawczej PTTK.

Odszedł prawdziwy autorytet i niezwykła osoba. Będzie nam brakować jej siły charakteru, pogody ducha, życiowej mądrości i wrażliwości.
Ciężko zebrać myśli po stracie tak ogromniej, jak śmierć Pani Jadwigi.