Zebranie Klubu Rowerowego - 18-12-2014

Klub rowerowy 4R zaprasza członków i sympatyków na spotkanie, które odbędzie się w dniu 18-12-2014 r. (czwartek) o godz. 18:00 w siedzibie PTTK przy ul. Staromiejskiej 1/13 w Olsztynie. Zapraszamy do przesyłania potwierdzenia uczestnictwa, do dnia 16-12-2014 (wtorek) na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program spotkania:

1. Sprawy organizacyjne klubu 4R - wpłaty składek członkowskich PTTK (ok. 5 min.)
  2. Prezentacja pt. „Na tropach Skanderbega czyli rowerowa podróż po zamkach Albanii” - prelegent Paweł Wielgan
  3. Propozycje członków klubu dotyczące podjęcia nowych działań i dyskusja na temat działalności klubu 4R