Echa Zebranie Klubu 4R - 22.11.2012

Dnia 22 listopada 2012, w siedzibie Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie, odbyło się pierwsze po reaktywacji zebranie Klubu Turystyki Rowerowej 4R, w którym udział wzięło 28 osób. Prezes Klubu Adam Ryszard Kowalczyk przywitał uczestników zebrania oraz przedstawił skład Zarządu Klubu na kadencję 2013-2016. Następnie Prezes omówił plany działania klubu oraz wycieczek rowerowych na 2013 rok. Szczegóły dotyczące omawianego programu działania Klubu już wkrótce.

Uczestnicy zebrania Klubu 4R

Podczas spotkania członkowie, mieli możliwość zapoznania się z regulaminami Klubu oraz Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R.

W spotkaniu brali udział Prezes Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK Marian Jurak i Wiceprezes Michał Węgrzycki. Prezes Pan Marian Jurak przedstawił korzyści wynikające z przynależności do PTTK oraz systematycznego opłacania składek. Poruszył on kwestię korzyści dla Klubu wynikające z systematycznego opłacania składek PTTK oraz z płatności 1% na rzecz PTTK ze wskazanie działań statutowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R.

Jeden z uczestników zaproponował zorganizowanie w Olsztynie, Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów o tematyce rowerowej. Pan Ryszard Jednoróg przedstawił pokaz wycieczek rowerowych krajowych i zagranicznych.

Ustalono, że spotkania Klubu będą się odbywały cyklicznie w drugi czwartek miesiąca o godz. 18:00. Miejscem spotkań będzie siedziba Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK (Olsztynie, ul. Staromiejska 1/13) lokalizacja.

Spośród osób, które przesłały email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zostały wylosowane nagrody rzeczowe. Szczęście uśmiechnęło się do Pana Wojciecha i Pani Beaty.

Szczęśliwy uczestnik i uczestniczka spotkania Klubu 4R

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania uczestnikom za udział w spotkaniu i zaprasza na kolejne zebranie w dniu 13 grudnia 2012 roku (czwartek) o godz. 18:00 do siedziby Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK.

Więcej na - www.4r.olsztyn.pl