Zebranie Klubu Rowerowego - 22.11.2012

Klub Rowerowy 4R zaprasza członków i sympatyków na spotkanie, które odbędzie się w dniu 22-11-2012 r o godz. 18:00 w siedzibie PTTK przy ul. Staromiejskiej 1 w Olsztynie.

Program spotkania:

• Pokaz fotografii pt. "Czechy to kraj, który warto zwiedzać na rowerze" (prelegent: Krzysztof Czajka).
  • Prezentacja multimedialna z propozycjami wycieczek rowerowych w 2013 roku.
  • Ustalenie harmonogramu zebrań klubu 4R.
  • Propozycje członków klubu dotyczące podjęcia działań i dyskusja na temat działalności klubu 4R.
  • Propozycja regulaminu klubu 4R i przyjęcie nowych członków.

Ponieważ od 2 lat nie odbywały się cykliczne spotkania, prosimy członków klubu 4R o zabranie legitymacji PTTK, abyśmy mogli sporządzić listę członków. Wśród osób, które prześlą na email ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) dane: nazwisko i imię, tel. do kontaktu oraz potwierdzą i wezmą udział w spotkaniu zostanie rozlosowana nagroda rzeczowa.

Podstawowym celem spotkania jest ustalenie programu działań klubu 4R oraz terminów cyklicznych spotkań członków klubu 4R.