Rabat 10% dla członków PTTK w Salonie Rowerowym GIANT

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK nawiązał współpracę z Salonem Rowerowym GIANT, w ramach której udzielany będzie rabat 10% dla członków PTTK.

Rabat 10% jest na zakupy (np rowery, części i akcesoria rowerowe) oraz usługi serwisowe. Przy zakupie należy okazać ważną legitymację PTTK.

Adres:
al. Gen. Sikorskiego 17,

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10-18
sobota 9-15

Kontakt:
telefon: +48 663 030 309

www.giantolsztyn.pl

Firma Giant powstała w 1972 roku aby tworzyć lepsze rowery i poprawić jakość jazdy. Od teraz rowery i akcesoria jednej z wiodących marek na świecie dostępne są w autoryzowanym sklepie w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 17. Sklep rowerowy GIANT Olsztyn jest jedynym miejscem w północno-wschodniej Polsce, w którym mogą Państwo zapoznać się z pełną kolekcję rowerów i akcesoriów firmy Giant. Oferujemy także profesjonalny serwis rowerowy, w którym realizujemy przeglądy i naprawy rowerów wszystkich marek.